تلفن :۱۹-۸۸۳۸۱۹۰۰

انتخـــاب کشـــور :

اطلاعــــات کشــــــور

آرژانتین کشوری است در آمریکای جنوبی. پایتخت آن بوئنوس آیرس است.
آرژانتین از لحاظ وسعت دومین کشور آمریکای جنوبی و در فهرست وسعت کشورها هشتم در جهان است. آرژانتین وسعتی به مساحت ۲۷۹۱۸۱۰ کیلومتر مربع از این قاره را اشغال کرده که بین آند (رشته کوه) در غرب و اقیانوس اطلس جنوبی در شرق و جنوب واقع شده‌است. این کشور از شمال با پاراگوئه و بولیوی، از شمال شرق با برزیل و اروگوئه، و از جنوب و غرب با شیلی مرز مشترک دارد. این کشور مدعی مالکیت محدوده‌های جزایر فالکلند (به اسپانیایی: جزایر مالویناس) و جزایر جورجیای جنوبی و ساندویچ جنوبی می‌باشد. تحت عنوان جنوبگان آرژانتین، این کشور مدعی حاکمیت ² ۹۶۹۴۶۴ مایل مربع(۳۷۴۳۱۲ کیلومتر مربع)از قاره جنوبگان (قطب جنوب) است، که ادعاهای دیگری نیز درباره آنها از سوی شیلی و بریتانیای کبیر مطرح شده‌است.

نام آرژانتین:

این کشور بطور رسمی جمهوری آرژانتین نامیده می‌شود (به اسپانیایی: República Argentina). برای برخی موارد قانونی Nación Argentina (کشور آرژانتین) نیز بکار می‌رود.

اسپانیایی‌های مهاجم در سال ۱۵۱۶ میلادی وارد آرژانتین شدند. آنان که در جست و جوی گنج بودند، این سرزمین را آرژانتین نامیدند که از واژه argentum به معنای نقره یافته شده در برخی از نقاط آن گرفته شده‌است.

اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزا و نحوه ارسال مدارک

- اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار از تاريخ ورود به آرژانتین (امضاء شده)
- مدارک شغلی.
- 2 قطعه عکس رنگي 4×6 رنگی، زمينه سفيد (از رو به رو).
- تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل).
- پرینت حساب بانکی شش ماهه اخیر.

اطلاعات تماس با مسئول مربوطه در شرکت

021-88381919
021-88381930-34

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرتی هوایی ارگ جدید می باشد powered by CanDoImen Co